Workshop: Zeg het zoals het is (en blijf professioneel)
Zojuist toegevoegd

Workshop: Zeg het zoals het is (en blijf professioneel)

Van Co-Searching

Gratis interactieve workshop voor werkzoekenden. Samen weten we meer!

Datum en tijd

Locatie

Lekker Gec

Koningin Maria Hendrikaplein 6 9000 Gent Belgium

Goed om te weten

Belangrijkste punten

  • 2 uur 30 minuten
  • Fysiek

Over dit evenement

Business • Other

Wil jij sterker in je schoenen staan tijdens sollicitaties, samenwerkingen of op de werkvloer? Feedback geven is een essentiële vaardigheid in elke context!

Tijdens deze interactieve workshop leer je hoe je op een respectvolle en duidelijke manier feedback kunt geven. We werken met herkenbare situaties uit de zoektocht naar werk: van gesprekken met begeleiders tot reacties op sollicitatiegesprekken en samenwerking met collega’s. Je krijgt praktische tips en oefent met technieken die je meteen kunt toepassen.

De koffie en thee staan al klaar! We kijken ernaar uit om je te leren kennen. :-)


Belangrijk!

Elke keer dat een deelnemer niet komt opdagen, hebben we een lege stoel aan onze tafel. Vergeet dus niet je deelname te annuleren op eventbrite als je niet kunt komen of neem contact op via annelies@co-searching.be. We sturen alleen tips of verslagen naar deelnemers die komen opdagen.


Voor wie?

Deze workshop staat open voor iedereen die zoekende is in werk (werkzoekenden, werkenden, studenten, mensen op ziekte of invaliditeit etc..) die willen leren en discussiëren over het zoeken naar werk. Je bent welkom ongeacht je leeftijd, sector, geslacht, opleidingsniveau, enz.

Deze workshop vereist voldoende kennis van het Nederlands om deel te kunnen nemen aan een groepsgesprek.

Ben jij een coach, recruiter of andere professional actief op de arbeidsmarkt? Wil je ons leren kennen of samenwerken? Neem contact op met ons!


Over Co-Searching

Co-Searching is een non-profitorganisatie die gratis en interactieve workshops en gespreksgroepen organiseert voor werkzoekenden. We wisselen ervaringen uit, delen tips en trucs, geven elkaar directe feedback. Co-Searching is een netwerk van werkzoekenden die elkaar willen helpen en inspireren in de zoektocht naar een baan.

Workshops en gespreksgroepen worden voorbereid en begeleid door Co-Searching vrijwilligers. Onze vrijwilligers zijn werkzoekenden of werkenden.

Tot snel!

Het Co-Searching team


Bekijk onze andere Co-Searching workshops of volg ons op Facebook. We delen ook tips en verhalen op onze blog.

Georganiseerd door

Co-Searching

Volgers

--

Evenementen

--

Georganiseerd door

--

Gratis
dec. 4 · 18:30 GMT+1