Workshop handgeschept papier met droogbloemen
Overzicht
In deze inspirerende workshop duiken we in de eeuwenoude kunst van het handgeschepte papier – een ambacht die rust, creativiteit en duurzaamheid samenbrengt.
We starten met een korte duik in de geschiedenis van papier, waarna je leert hoe je pulp maakt van gerecycleerd papier. Vervolgens ga je zelf aan de slag met het scheppen van papier, waarbij je kunt experimenteren met bloemen, vezels en zaden om elk vel uniek te maken.
Tijdens deze workshop leer je stap voor stap het volledige proces – van oud papier tot een prachtig nieuw vel vol karakter en natuurlijke schoonheid.
Aan het einde van de dag ga je naar huis met je eigen handgeschepte papier, klaar om te gebruiken voor kaarten, kunstprojecten of gewoon om te koesteren als tastbare herinnering aan een fijne, creatieve dag.
Laat je verrassen door hoe ontspannend en bevredigend het is om iets zo eenvoudigs én
bijzonders zelf te creëren!
Goed om te weten
Belangrijkste punten
- 2 uur 30 minuten
- leeftijd 12+
- Fysiek
- Gratis parkeren
Restitutiebeleid
Locatie
Langemunt 78
78 Langemunt
9850 Deinze Belgium
Hoe wil je daar komen?
Georganiseerd door
Ateljee Papjee
Volgers
--
Evenementen
--
Georganiseerd door
--