Workshop 6-7 jaar -- Programmeren met Scratch Junior

Workshop 6-7 jaar -- Programmeren met Scratch Junior

Overzicht

Laat figuren bewegen, springen en praten! Maak je eigen verhalen en animaties en ontdek spelenderwijs de eerste stapjes van programmeren!

In deze workshop maken we kennis met Scratch Junior, een programmeeromgeving speciaal ontwikkeld voor jonge kinderen. Met eenvoudige blokken en duidelijke pictogrammen leren kinderen stap voor stap hoe ze een verhaal, animatie of spelletje kunnen maken.

Lezen is niet nodig: door de blokken op de juiste manier te combineren, ontdekken kinderen spelenderwijs de basisprincipes van programmeren. Al snel brengen ze hun eigen personages tot leven en laten ze hen bewegen, praten en avonturen beleven. Zo maken we op een creatieve en speelse manier kennis met de wereld van code.

Deze workshop is geschikt voor kinderen van 6 tot en met 7 jaar.


Goed om te weten

Belangrijkste punten

  • Fysiek

Locatie

Digitale Wolven vzw

Karel Oomsstraat 47A

2018 Antwerpen

Map
Georganiseerd door
Dit evenement rapporteren

Meer evenementen van Digitale Wolven

Ontdek meer evenementen van Digitale Wolven, van Familie en onderwijs tot andere ervaringen die je misschien leuk vindt.