Ben jij zoekende rond werk en kriebelt het om te wandelen? Sluit dan aan bij onze gegidste wandeling voor werkzoekenden die we organiseren in samenwerking met Natuurpunt Gent. Karel, een ervaren gids neemt ons mee op ontdekkingstocht in natuurgebied de Bourgoyen. Met de leukste verhalen laat hij je kennismaken met de vogels en de planten die we onderweg tegenkomen.
Tijdens de wandeling kan je ook andere werkzoekenden leren kennen en uitwisselen rond werk. (zoeken). De wandeling duurt ongeveer 2,5 uur. Na de wandeling is er de optie om nog iets gratis te drinken en na te praten in het bezoekercentrum van De Bourgoyen. Dit is ook het vertrekpunt van de wandeling.
ps: Doe schoenen aan waar je enkele uurtjes comfortabel mee kan wandelen.
Tot dan!
Belangrijk!
Elke keer dat een deelnemer niet komt opdagen, hebben we een lege plaats in onze activiteit die we anders aan iemand op onze wachtlijst konden geven. Vergeet dus niet je deelname te annuleren op eventbrite als je niet kunt komen of neem contact op via annelies@co-searching.be en dan annuleren wij jouw deelname in jouw plaats.
Voor wie?
Deze activiteit staat open voor iedereen die zoekende is in werk (werkzoekenden, werkenden, studenten, mensen op ziekte of invaliditeit etc..) die willen leren en openstaan om anderen te ontmoeten in dezelfde situatie. Je bent welkom ongeacht je leeftijd, sector, gender, opleidingsniveau, enz.
Deze activiteit vereist voldoende kennis van het Nederlands om deel te kunnen nemen aan een groepsgesprek.
Ben jij een coach, recruiter of andere professional actief op de arbeidsmarkt? Wil je ons leren kennen of samenwerken? Neem contact op met ons!
Over Co-Searching
Co-Searching is een non-profitorganisatie die gratis activiteiten organiseert voor (en door) werkzoekenden. We wisselen ervaringen uit, delen tips en trucs, geven elkaar directe feedback. Co-Searching is een netwerk van werkzoekenden die elkaar willen helpen en inspireren in de zoektocht naar een job.
Over Natuurpunt
Natuurpunt is een onafhankelijke vrijwilligersvereniging met 125.000 leden. We beschermen en herstellen de kwetsbare en bedreigde natuur in Vlaanderen. Samen gaan we voor een natuurinclusief Vlaanderen waarin mens én natuur floreren. Natuurpunt brengt mensen samen om van de natuur te genieten. Elk jaar organiseren we duizenden activiteiten: gegidste wandelingen, beheerwerken, cursussen en workshops. Lees meer op Natuurpunt.be
Tot snel!
Het Co-Searching team
Bekijk onze andere Co-Searching workshops of volg ons op Facebook. We delen ook tips en verhalen op onze blog. Je kan alle activiteiten van Natuurpunt terugvinden op hun website!