Meerdere data
STARTUP TRAINING
Een praktische opleiding waarin je vertrouwd raakt met onze producten en we eenvoudige werkmethodes demonstreren.
Door Smiling Cook
Locatie
Smiling Cook
49 Turnhoutsebaan 3294 Diest BelgiumEen praktische opleiding waarin je vertrouwd raakt met onze producten en we eenvoudige werkmethodes demonstreren.
Smiling Cook
49 Turnhoutsebaan 3294 Diest Belgium11:30 AM - 11:45 AM
Ontvangst met koffie
11:45 AM - 12:30 PM
Presentatie Smiling Cook
12:30 PM - 12:35 PM
Pauze
12:35 PM - 1:35 PM
Bereidingstechnieken & Degustaties
1:35 PM - 2:00 PM
Tips & Vragen
2:00 PM
Einde
StartUp Training Smiling Cook
Bij Smiling Cook weten we hoe belangrijk flexibiliteit en kwaliteit zijn in de horeca. Onze diepgevroren pasta en kant-en-klare sauzen zijn speciaal ontwikkeld om jouw keuken te ondersteunen. Tijdens onze StartUp Training laten we zien hoe je met onze producten het verschil maakt:
De training is gericht op alle type horecazaken, van restauranthouders en cateraars tot kleinere meeneembereiders. Het is ideaal als eerste kennismaking met onze producten, maar biedt ook waardevolle inzichten voor bestaande klanten die hun keukenprocessen willen verbeteren.