Graag willen we je uitnodigen voor de volgende bijeenkomst van de Operational Excellence Community dit jaar.
📆 Maandag 12 mei 2025
📍 Möbius Business Redesign, Kortrijksesteenweg 152, 9830 Sint-Martens-Latem
Het wordt opnieuw een fascinerende en inspirerende avond voor professionals, waarbij we in een informele setting ervaringen en kennis met elkaar delen. We combineren een kort ‘bedrijfsbezoek’ waar we jullie enkele OPEX-technieken tonen die we in onze interne werking toepassen met een presentatie rond het gebruik van AI in OPEX-trajecten.
Daarna krijgen we inzicht in de Operational Excellence journey van MSD, een wereldwijde farmaceutische speler. Tijdens deze avond staan we ook stil bij het gebruik van change management in OPEX initiatieven.
Hieronder de agenda van de avond:
16u30 - 16u45: Ontvangst
16u45 - 17u45: Möbius rondleiding, toelichting van OPEX technieken die we intern gebruiken en presentatie rond relevante beschikbare AI tools die elke OPEX professional al kan inzetten.
18u00 - 20u00:
- Toelichting van de Operational Excellence journey van MSD a.d.h.v. onder meer strategisch portfolio management – gebruik van change management technieken & PDCA thinking in A3 governance van Hoshin initiatieven
- Toelichting van de case:
Hoe overtuigen we een bredere groep leidinggevenden van de waarde van change management in OPEX initiatieven? Hoe kunnen we het team helpen om de waarde te zien en hiermee aan de slag te gaan?
- Break-out in verschillende groepen
- Plenaire terugkoppeling
20u00 - 21u00: netwerken bij een drankje en een hapje
Inschrijven kan tot en met 5 mei.