Infosessie "Help mijn kind is ziek"Infosessie "Help mijn kind is ziek"di., nov. 25, 20:00A. Vaucampslaan 78 • BeerselGratisSla Infosessie "Help mijn kind is ziek" op in je collectie.Deel Infosessie "Help mijn kind is ziek" met je vrienden.
Infosessie Compagnons Brussel buddyprojectInfosessie Compagnons Brussel buddyprojectdi., okt. 7, 18:00Gallaitstraat 76 • SchaarbeekGratisSla Infosessie Compagnons Brussel buddyproject op in je collectie.Deel Infosessie Compagnons Brussel buddyproject met je vrienden.
Maandelijkse Groepsgesprekken Voor MannenMaandelijkse Groepsgesprekken Voor Mannenmorgen om 19:00IJzerenpoortkaai 3 • Antwerpen€ 30Sla Maandelijkse Groepsgesprekken Voor Mannen op in je collectie.Deel Maandelijkse Groepsgesprekken Voor Mannen met je vrienden.
Maandelijkse Groepsgesprekken Voor MannenMaandelijkse Groepsgesprekken Voor Mannenvr., okt. 17, 19:00IJzerenpoortkaai 3 • Antwerpen€ 30Sla Maandelijkse Groepsgesprekken Voor Mannen op in je collectie.Deel Maandelijkse Groepsgesprekken Voor Mannen met je vrienden.
Maandelijkse Groepsgesprekken Voor MannenMaandelijkse Groepsgesprekken Voor Mannenvr., nov. 21, 19:00IJzerenpoortkaai 3 • Antwerpen€ 30Sla Maandelijkse Groepsgesprekken Voor Mannen op in je collectie.Deel Maandelijkse Groepsgesprekken Voor Mannen met je vrienden.
Open Infodagen "Een Boodschap van Hoop voor een Wereld in verandering"Open Infodagen "Een Boodschap van Hoop voor een Wereld in verandering"za., okt. 18, 11:00Kerkplein 2 • LubbeekGratisSla Open Infodagen "Een Boodschap van Hoop voor een Wereld in verandering" op in je collectie.Deel Open Infodagen "Een Boodschap van Hoop voor een Wereld in verandering" met je vrienden.
Eiwitfestival voor professionals 2025Eiwitfestival voor professionals 2025di., dec. 9, 09:00BluePoint Antwerpen - meetings, events & office space • Antwerpen€ 180,29Sla Eiwitfestival voor professionals 2025 op in je collectie.Deel Eiwitfestival voor professionals 2025 met je vrienden.
DBS Select (enkel voor patiënten en mantelzorgers)DBS Select (enkel voor patiënten en mantelzorgers)wo., dec. 10, 14:00Health House • LeuvenGratisSla DBS Select (enkel voor patiënten en mantelzorgers) op in je collectie.Deel DBS Select (enkel voor patiënten en mantelzorgers) met je vrienden.
DBS Select (enkel voor patiënten en mantelzorgers)DBS Select (enkel voor patiënten en mantelzorgers)wo., okt. 22, 14:00Health House • LeuvenGratisSla DBS Select (enkel voor patiënten en mantelzorgers) op in je collectie.Deel DBS Select (enkel voor patiënten en mantelzorgers) met je vrienden.
AI tooling voor sales - van lead generatie tot closingAI tooling voor sales - van lead generatie tot closingwo., sep. 24, 13:00MC-SQUARE Gent • Gent€ 290,40 - € 366,13Sla AI tooling voor sales - van lead generatie tot closing op in je collectie.Deel AI tooling voor sales - van lead generatie tot closing met je vrienden.