Halloweentocht: Expedition Fear
Meerdere data

Halloweentocht: Expedition Fear

Door Speelplein De Driehoekjes VZW

In een duistere jungle ontwaakt de Inca-heks. Ontdek de gruwelijke mysteries van verdwenen ontdekkingsreizigers... als je durft.

Locatie

Speelplein De Driehoekjes vzw

54 Augustijnslei 2930 Brasschaat Belgium

Good to know

Highlights

  • ALLE LEEFTIJDEN
  • In person
  • Free venue parking

Refund Policy

No Refunds

Over dit evenement

Holiday • Halloween

HALLOWEENTOCHT: EXPEDITION FEAR

In een duistere jungle van Zuid-Amerika waakt een oude Inca-heks, vervloekt door de goden en dorstig naar wraak.

Eeuwenlang verborgen, duikt ze opnieuw op. Ze sluipt door de ruïnes van haar rijk en laat iedereen die haar pad kruist een gruwelijk lot ondergaan.

Onlangs trok een ontdekkingsreiziger eropuit om de geheimen van de jungle te filmen. Haar vlogs beloofden sensatie en avontuur… tot ze op mysterieuze wijze verdween. De laatste beelden tonen enkel angst, geschreeuw en… een schim in het donker.

Durf jij door de spookachtige paden te dwalen?Durf jij oog in oog te komen met de vloek van de Inca-heks? Stap binnen in de jungle en ontdek zelf wat er met de verdwaalde ontdekkingsreizigers is gebeurd… als je durft.

INFO:

Er vertrekt elke 15 minuten een groep.

19:00 uur kindertochten.

20:00 uur: horrortochten (14+ of op eigen risico)

Dit jaar met 4 nieuwe doolhoven en meerdere spookgangen!

Meer dan 20 acteurs laten je bibberen van angst!

ETEN & DRINKEN:

Frisdranken, alcoholische dranken (ook jenever), soep en pannenkoeken zijn aanwezig!

PRIJS:

Tot 6 jaar €2

Vanaf 6 jaar €6

(Eventbrite ticketkost niet inbegrepen in bovenstaande prijzen.)

WAAR:

Atheneum Brasschaat, ingang via poortje lagere school.

Augustijnslei 54, 2930 Brasschaat

PARKING:

Auto:

-Parking aan de kerk Brasschaat

-Parking aan kruispunt Duboilei en Augustijnslei te Brasschaat

-Parking op straat

Fiets:

-Fietsen parking op de speelplaats

Veelgestelde vragen

Tot welke leeftijd zijn de kindertochten?

Alle leeftijden kunnen deelnemen aan de kindertochten.

Heb ik als ouder ook een ticket nodig om mee te lopen met de kindertocht?

Ja, elke deelnemer heeft een ticket nodig. Als ouder koop je dan een 6jaar+ ticket voor een kindertocht.

Kan ik als -14jarige deelnemen aan de horrortochten?

Ja, dit is mogelijk. Let op: deelname is op eigen risico. Tijdens de horrortochten zijn extra schrik- en horroreffecten toegevoegd, die als angstaanjagend kunnen worden ervaren.

Hoe toegankelijk is de halloweentocht?

Tijdens de tocht wandel je door 4 doolhoven en meerdere spookgangen, zowel binnen als buiten. Binnen zijn er trappen aanwezig. Let op: er zijn geen liften beschikbaar, waardoor de route helaas niet geschikt is voor rolstoelen of kinderwagens.

Wat is het verschil tussen een kindertocht en een horrortocht?

De routes en de doolhoven zijn bij beide tochten hetzelfde. Kindertochten zijn kindvriendelijker, terwijl de horrortochten extra schrik- en horroreffecten bevatten.

Georganiseerd door

Speelplein De Driehoekjes VZW

Volgers

--

Evenementen

--

Hosting

--

Meerdere data