Een digitale workshop geven met 123 Digit
Datum en tijd
Locatie
Online evenement
De pedagogische middelen van 1,2,3Digit ontdekken en gebruiken
Over dit evenement
EEN DIGITALE WORKSHOP MET 1,2,3 DIGIT ORGANISEREN
Voeg 1,2,3Digit toe aan jouw pedagogische middelen!
In deze workshop geven we jou een overzicht van de pedagogische middelen die gratis beschikbaar zijn op 1,2,3Digit. Welke thema’s komen aan bod? Welke middelen zijn er en hoe kunnen we ze gebruiken? Je komt alles te weten aan het einde van deze workshop.
Wil je graag een versnelling hoger schakelen wat betreft het aantal opleidingen voor de personen die je begeleidt? Verlies geen tijd aan het bedenken en creëren van de nodige middelen! Gebruik de middelen van 1,2,3Digit en concentreer je op de organisatie en invulling van jouw sessies.
Wil je jouw ervaringen graag delen met andere opleidingsactoren in het domein van digitale inclusie? Profiteer van de interactie om enkele ideeën en tips op te doen en je door anderen te laten inspireren!
PRAKTISCHE INFORMATIE
Doelpubliek: professionele trainers of vrijwilligers die bijstand verlenen of korte of lange opleidingen aanbieden aan individuele personen en/of groepen.
Duur: 2u30 (online)
Inhoud van de workshop:
- Delen van ervaringen over de aangeboden pedagogische middelen
- Nadenken over de indeling van de digitale vaardigheden per niveau
- Kennismaken met de pedagogische middelen van 1,2,3 digit
- Praktijkvoorbeeld: nadenken over de manier waarop de pedagogische middelen in de praktijk gebruikt kunnen worden
OPLEIDINGSTRAJECT
Om de digitale vaardigheden volledig te ontwikkelen, raden we aan om deze workshop op te nemen in een langdurig opleidingstraject waarin de aangehaalde concepten aan bod kunnen komen. Het betreft een driedelig traject waarvan de hierboven beschreven workshop de eerste stap is.
- Workshop: informatie geven, sensibiliseren
- Toepassing in de praktijk: zelfstandig experimenteren
- Coaching : een moment om vragen te stellen, jouw ervaringen te delen en eventueel bij te stellen!
Werk je in Gent of maak je deel uit van een Gentse organisatie? Neem dan contact op met onze lokale partner District09 via digitaal.talent@stad.gent. Zij bieden ook Cross&Learn opleidingen aan! Ze stemmen de inhoud zo veel mogelijk af op de situatie van de deelnemers, in overleg met je organisatie. Meer informatie vind je op deze pagina.