20 €

Pain Remains Fest 2018

Evenementgegevens

Deel dit evenement

Datum en tijd

Locatie

Locatie

Rondpunt 26

Europalaan 26

3600 Genk

Belgium

Kaart bekijken

Beleid voor refunds

Beleid voor refunds

Geen refunds

Beschrijving van het evenement

Beschrijving

Pain Remains Fest 2018

Line up + Timeschedule :

Betraying The Martyrs 23.00-...
Oceans Ate Alaska 22.00-22.30
Our Hollow Our Home 21.00-21.30
Strains 20.00-20.30
Deadthrone 19.00-19.30
Concealed Reality 18.00-18.30
Steele Justice 17.00-17.30
Walls Of Sorrow 16.00-16.30

Doors : 15.00

Delen met vrienden

Datum en tijd

Locatie

Rondpunt 26

Europalaan 26

3600 Genk

Belgium

Kaart bekijken

Beleid voor refunds

Geen refunds

Sla dit evenement op

Evenement opgeslagen