Mediamissie 2025
Overzicht
Mediamissie 2025
Thomas More-hogeschool heeft een missie: digitale vernieuwing in de mediapraktijk brengen. Tijdens Mediamissie 2025 in de Predikherenkerk (Mechelen) focussen we op de rol van Generatieve AI in contentcreatie. Geen preken in de kerk, wel een pak inspiratie om mee aan de slag te gaan en reflectie over verantwoord gebruik.
Wat staat er alvast op het programma: We delen wat we leerden uit het project MediaGenie: van concrete inzichten uit de pilootcases tot een handige gids die je helpt GenAI strategisch en betrouwbaar toe te passen in contentcreatie. Daarna neemt CAWAI je mee in de nieuwste GenAI-mogelijkheden, terwijl onze keynotespeakers praktische toepassingen van GenAI in de media- en marketingsector uitlichten en toekomstige trends benoemen.
Hoe gaat het Vlaamse medialandschap strategisch aan de slag met GenAI? Dat ontdekken we tijdens ons panelgesprek met Valerie De Naeyer (DPG Media), Kristin Van Damme (VRT) en Lisa Schetgen (Mediahuis). We sluiten af met een netwerkreceptie, waar je in een ongedwongen setting ideeën kan uitwisselen en demo's kan ervaren.
Welkom vanaf 13u.30. Inhoudelijk programma van 14u. tot 17u. met aansluitend receptie.
Een update van het programma, met extra sprekers, volgt weldra!
Goed om te weten
Belangrijkste punten
- 4 uur 30 minuten
- Fysiek
Locatie
Het Predikheren - Bibliotheek Mechelen
88 Goswin de Stassartstraat
2800 Mechelen Belgium
Hoe wil je daar komen?
Georganiseerd door
Volgers
--
Evenementen
--
Georganiseerd door
--