"HOLY BRUNCH" Sint-Jacobskerk - Gentse Feesten"HOLY BRUNCH" Sint-Jacobskerk - Gentse Feestenzo., jul. 20, 12:00Sint-Jacobskerk • Gent€ 21 - € 45Sla "HOLY BRUNCH" Sint-Jacobskerk - Gentse Feesten op in je collectie.Deel "HOLY BRUNCH" Sint-Jacobskerk - Gentse Feesten met je vrienden.
Kennismaking met de NC 112 Oost-Vlaanderen voor partnerdienstenKennismaking met de NC 112 Oost-Vlaanderen voor partnerdienstendo., sep. 18, 14:00Groendreef 181 • GentGratisSla Kennismaking met de NC 112 Oost-Vlaanderen voor partnerdiensten op in je collectie.Deel Kennismaking met de NC 112 Oost-Vlaanderen voor partnerdiensten met je vrienden.
“La Lys glisse” - Herinnering aan een zondag“La Lys glisse” - Herinnering aan een zondagzo., jul. 6, 10:30Koophandelsplein • Gent€ 65Sla “La Lys glisse” - Herinnering aan een zondag op in je collectie.Deel “La Lys glisse” - Herinnering aan een zondag met je vrienden.
Puppy Start Avond Sint-Denijs-WestremPuppy Start Avond Sint-Denijs-Westremdo., aug. 21, 18:45WelloPet Sint-Denijs-Westrem • GentGratisSla Puppy Start Avond Sint-Denijs-Westrem op in je collectie.Deel Puppy Start Avond Sint-Denijs-Westrem met je vrienden.
Boekvoorstelling Dagboek van een ballerinaBoekvoorstelling Dagboek van een ballerinazo., aug. 24, 10:00Larabesko • GentGratisSla Boekvoorstelling Dagboek van een ballerina op in je collectie.Deel Boekvoorstelling Dagboek van een ballerina met je vrienden.
Een reis naar JEZELF Chakraleer & Chakrahealing bij MintakaEen reis naar JEZELF Chakraleer & Chakrahealing bij Mintakavandaag om 10:00Mintaka Yoga, Meditatie, Adem- en Relaxatietherapie • Zemst€ 138,13Sla Een reis naar JEZELF Chakraleer & Chakrahealing bij Mintaka op in je collectie.Deel Een reis naar JEZELF Chakraleer & Chakrahealing bij Mintaka met je vrienden.
Stabiliteit en kracht met Silke CrombezStabiliteit en kracht met Silke Crombezza., jan. 17, 15:00Danspunt • Gent€ 15 - € 25Sla Stabiliteit en kracht met Silke Crombez op in je collectie.Deel Stabiliteit en kracht met Silke Crombez met je vrienden.
Een avond in Cyriel...Een avond in Cyriel...vandaag om 17:00Cyriel. Home and away • NeveleGratisSla Een avond in Cyriel... op in je collectie.Deel Een avond in Cyriel... met je vrienden.
GenAI-schrijftools: hands-on met GenAIGenAI-schrijftools: hands-on met GenAIdo., okt. 2, 13:00Thomas More Mechelen - Campus De Ham • Mechelen€ 89Sla GenAI-schrijftools: hands-on met GenAI op in je collectie.Deel GenAI-schrijftools: hands-on met GenAI met je vrienden.
Maak je opleidingen en workshops interactief en activerend met LUDO'sMaak je opleidingen en workshops interactief en activerend met LUDO'sdi., okt. 21, 09:00Bedrijvencentrum De Punt • GentGratisSla Maak je opleidingen en workshops interactief en activerend met LUDO's op in je collectie.Deel Maak je opleidingen en workshops interactief en activerend met LUDO's met je vrienden.