Born to be mild - Nieuwsbrief Café (07/10)

Born to be mild - Nieuwsbrief Café (07/10)

Door Maxim Vanwelkenhuysen - Go Read Something

Ben jij ook je eigen grootste criticus?

Datum en tijd

Locatie

Kantine AC Break Ekeren

Oorderseweg 83 2180 Antwerpen Belgium

Good to know

Highlights

  • 2 hours
  • ALLE LEEFTIJDEN
  • In person
  • Free venue parking
  • Deuren open om 19:00

Over dit evenement

Family & Education • Education

📝 Born to be mild

We leggen de lat hoog voor onszelf. Het is makkelijk om kritiek op onszelf te uiten, want wij zien al onze tekortkomingen vanop de eerste rij, en weten dat we beter kunnen. Soms is het belangrijk om compassie en mildheid te tonen voor jezelf, en te omarmen dat ook jij niet perfect bent. Praat mee over die innerlijke criticus, en hoe we hem soms het zwijgen kunnen opleggen. Het is aangeraden om de nieuwsbrief (6min leestijd) te lezen als je het Nieuwsbrief café wenst bij te wonen.


📚 Nieuwsbrief café - 02/10

Het Nieuwsbrief café heeft als doel om mensen samen te brengen om ervaringen, meningen en toepassingen met elkaar te delen. Een veilige en open-minded omgeving waar iedereen inzichten kan opdoen, nieuwe mensen ontmoeten en geïnspireerd geraken! Het onderwerp van de avond verwijst steeds naar een specifieke nieuwsbrief geschreven door Maxim (Go Read Something).


💰 Prijs

Het Nieuwsbrief café is kostenloos om te registreren, maar er wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd. Zo kan het evenement - dat draait rond kennisdeling - zeer toegankelijk gemaakt worden.


🛈 Praktische informatie

Timing 🕢

  • Welkom vanaf 19:00.
  • Start om 19:30 en einde verwacht rond 21:30.

Locatie 📍

  • Adres: Oorderseweg 83, 2180 Ekeren.
  • Het Nieuwsbrief café gaat door in de Kantine van AC Break Ekeren, ter hoogte van de atletiekpiste.
  • Er kunnen drankjes en chips geconsumeerd worden in de kantine.

Bereikbaarheid 🚗

  • Bushalte 'Ekeren markt' is goed bereikbaar met bus 70 en 72 en slechts 8min wandelen.
  • Er zijn gratis parkeermogelijkheden in de Oorderseweg en op de parking van het sportcomplex.
  • Ekeren station is op 1,7km van de locatie.


🙋🏻‍♂️ Over de host

Het is Maxims missie om mensen te helpen bewuster te leven en groeien, zodat ze een positieve impact kunnen hebben op hun eigen leven, en het leven van mensen om hen heen. De inzichten die hij uit boeken haalt deelt hij via zijn nieuwsbrief (abonneren) en op zijn evenementen. Bezoek zijn website hier.

Georganiseerd door

Maxim Vanwelkenhuysen - Go Read Something

Volgers

--

Evenementen

--

Hosting

--

Gratis
okt. 7 · 19:30 GMT+2