Boeklancering Securing Your Business
Overview
Boeklancering Securing Your Business: Developing an intellectual property strategy
Kom op 19 november 2025 om 19u00 naar het Auditorium van het Wintercircus in Gent voor de feestelijke lancering van het boek Securing Your Business: Developing an intellectual property strategy.
De avond wordt in goede banen geleid dankzij Annelies Blomme van La Fleur Rouge.
An Cosaert, auteur van het boek, vertelt uiteraard over het waarom en hoe van het boek.
En we gaan die avond in gesprek met Johan Bonner (Material Mastery) en Bart Lindekens (IP investment specialist)
Maak deel uit van een inspirerende avond vol inzichten, gesprekken en een feestelijke afsluiter – met als centraal thema hoe een doordachte IP-strategie duurzame en schaalbare groei mogelijk maakt.
🎁 Iedere aanwezige ontvangt een gesigneerd exemplaar van het boek om mee naar huis te nemen.
Good to know
Highlights
- 3 hours
 - In person
 - Paid parking
 - Doors at 7:00 PM
 
Refund Policy
Location
Wintercircus
13 Lammerstraat
9000 Gent Belgium
How do you want to get there?
Verwelkoming
Over het boek
Interview met An Cosaert over waarom dit boek geschreven moest worden en welke boodschap wordt gebracht.
Panelgesprek: de uitdagingen van wendbare bedrijven met Intellectueel Eigendom
Johan Bonner (Material Mastery) komt getuigen over de complexiteit van Intellectueel Eigendom bij het starten van een bedrijf en Bart Lindekens vertelt ons wat meer over de rol van Intellectueel Eigendom tijdens een due diligence traject en vooral de valkuilen voor jonge bedrijven.
Organized by
Followers
--
Events
--
Hosting
--