13.09 | Open Monumentendag:  Woning Van Wassenhove, over 100 jaar

13.09 | Open Monumentendag: Woning Van Wassenhove, over 100 jaar

Overview

Teken en ontwerp jouw toekomstbeeld van de Woning Van Wassenhove in 2126.

Stel je voor: het is 2126 en jij bent de eigenaar van de Woning Van Wassenhove. Hoe zou jij ervoor zorgen dat de woning ook de komende eeuw blijft bestaan? En wat zou je veranderen zodat jij je er thuis voelt?

Laat je de natuur steeds meer haar gang gaan en verandert de woning langzaam in een ruïne om in rond te dwalen? Of neem je de zorg voor de architectuur zelf in handen en breid je de woning uit tot de hele buurt één brutalistische omgeving wordt?

Denk na over de betekenis van een monument in een wereld die voortdurend verandert. Welke functie heeft de Woning Van Wassenhove in 2126? Wat behoud je, wat verander je en wat voeg je toe?


Good to know

Highlights

  • In person

Location

Woning Van Wassenhove

Brakelstraat 50

9830 Sint-Martens-Latem

How do you want to get there?

Map
Organized by
Report this event

More events from Museum Dhondt-Dhaenens

Discover more events from Museum Dhondt-Dhaenens, from Arts to other experiences you might love.

Still looking for the right event?

Explore all events in Sint-Martens-Latem and filter by date, category, and more to find the perfect fit.