Technine User Community

http://technine.be

Met de opkomst van technologieën zoals Cloud is voor IT Pro's het technologielandschap danig geschud. We proberen dan ook waar we kunnen onze kennis te delen en interessante sprekers uit te nodigen.

Bestaande uit 6 enthousiaste core-leden, brengen we 3 a 4 maal per jaar sessies over heel Vlaanderen.

 

- Erik Moreau (erik@technine.be)
- Thomas Collier (thomas@technine.be)
- Bart Bultinck (bart@technine.be)
- Koen Verelst (koen@technine.be)
- Karel De Winter (karel@technine.be)
- Micha Wets (micha@technine.be)

Helaas, er zijn geen komende evenementen