Co-Searching workshop: Hoe duurzaam inzetbaar ben jij?
Datum en tijd
Gratis interactieve workshop voor én door werkzoekenden. Samen weten we meer!
Over dit evenement
UPDATE: De workshop is volzet. Heb je interesse om deel te nemen? Schrijf je dan in op de wachtlijst en we verwittigen jou als er een plekje vrijkomt.
De Belgische arbeidsmarkt is snel in verandering. Als werkzoekende denk je na over je loopbaan en de toekomst. Misschien vind je het moeilijk om 'jouw plek of rol' te vinden en maakt dat je onzeker. Of misschien verander je vaak van werk omdat het gras altijd groener lijkt aan de overkant.
In deze workshop gaan we op zoek naar wat 'duurzame inzetbaarheid' betekent vanuit jouw standpunt als werkzoekende. We delen ervaringen in een groep werkzoekenden. Wat vind jij belangrijk en waar wil je naartoe? We bespreken de skills die belangrijk zijn in de arbeidsmarkt van de toekomst en hoe je jezelf kan versterken. Zo willen we je helpen 'jouw plek' te vinden.
Wees welkom!
Bekijk zeker ook onze andere geplande Co-Searching workshops via onze website of volg ons via Facebook
Voor wie?
- Deze workshops zijn bedoeld voor alle werkzoekenden. Werkende werkzoekenden of niet-werkende werkzoekenden. In between jobs, nog aan het werk of (bijna) afgestudeerd of op pensioen? Iedereen is welkom ongeacht leeftijd, gender, scholingsniveau, sector enz... Voldoende kennis van het Nederlands om mee te zijn in een groepsgesprek is wel nodig.
Over Co-Searching
- Co-Searching is een vzw en onze workshops zijn gratis. Werkzoekenden versterken er elkaar op weg naar een job. Je leert er bij van de kennis van anderen.
- De workshops worden voorbereid en begeleid door Co-Searching vrijwilligers. Dit zijn werkenden (bijvoorbeeld werkzaam in HR) en werkzoekenden. Zij doen dit volledig gratis op vrijwillige basis.
- Onze workshops zijn zeer interactief. We leren elkaar kennen en gaan voortdurend in gesprek in een kleine groep van werkzoekenden. Een ideaal netwerkmoment.
Groetjes
Het Co-Searching team