
Venster Acties
CoderDojo Lommel Kersteditie 17 december 2022
Over CoderDojo CoderDojo organiseert gratis programmeerclubs, de "Dojo's". Op die Dojo's leren kinderen en jongeren programmeren.
Waar en wanneer
Datum en tijd
Locatie
Bibliotheek Lommel Michiel Jansplein 1 Verdieping 1 - Stille ruimte 3920 Lommel Belgium
Kaart en routebeschrijving
Zo werkt het
Over dit evenement
Over CoderDojo
CoderDojo organiseert gratis programmeerclubs, de zogenaamde "Dojo's". Op die Dojo's leren kinderen programmeren, websites maken, apps en spelletjes ontwikkelen enzovoort. Ze ontmoeten gelijkgestemde deelnemers en laten elkaar zien waaraan ze gewerkt hebben. CoderDojo maakt van ontwikkelen en programmeren een megatoffe leerervaring.
Dojo's worden op vrijwillige basis opgezet en gerund door vrijwilligers. Onze coaches hebben voldoende ICT-kennis en de juiste drive om jongeren te coachen.
CoderDojo legt sterk de nadruk op open source en vrije software. De beweging heeft een netwerk van leden en vrijwilligers wereldwijd. CoderDojo wil tonen dat programmeren niet enkel voor "nerds" is. Onze coders bouwen superleuke projecten en zijn op die manier hét voorbeeld bij uitstek dat technologie tof kan zijn. CoderDojo heeft daarom maar één regel: "Above all: be cool!".
Praktische informatie
Je kan deelnemen tussen 7 en 18 jaar. Ben je jonger dan 12 jaar, dan word je bij voorkeur begeleid door (één van) je ouders. Je ouders hoeven niet de hele tijd aanwezig te zijn, maar moeten wel in de buurt blijven zodat we hen kunnen contacteren. We appreciëren het als ouders een halfuur voor het einde van de Dojo terugkeren om het toonmoment mee te maken ('show & tell').
Breng je eigen laptop/ tablet mee. Heb je er geen, dan kan je ééntje reserveren bij inschrijving.
Registreren & annuleren
Het inschrijvingsformulier zal voornamelijk persoonlijke gegevens verzamelen over de deelnemer. In enkele gevallen zal ook bijkomende informatie over de ouder/voogd worden gevraagd, en dat zal dan ook expliciet vermeld worden. We vragen bij de inschrijving aan alle deelnemers om een e-mailadres en telefoonnummer van de ouders of voogd op te geven. Indien nodig zal CoderDojo Lommel rechtstreeks contact opnemen met de ouders of voogd.
Hoe annuleren?
Als je niet aanwezig kan zijn, annuleer je jouw inschrijving vanuit Eventbrite. Meld je aan bij Eventbrite.com, ga naar de pagina Tickets, en zoek je inschrijving. Klik op je inschrijving om gedetailleerde informatie te bekijken, en selecteer vervolgens "Order annuleren" om je inschrijving te annuleren. Je zal een e-mail ontvangen om de annulering te bevestigen. Blijkt dat niet meteen te lukken, dan kan je ons altijd contacteren via lommel@coderdojobelgium.be.
Vragen
Contacteer ons via lommel@coderdojobelgium.be! Tot snel!
Wij respecteren je privacy
CoderDojo is leuk en daarom tonen wij graag waar we mee bezig zijn. We nemen tijdens onze activiteiten foto’s van onze deelnemers en begeleiders die we daarna op sociale media plaatsen. Het kan gebeuren dat je zoon of dochter daarom gefotografeerd of gefilmd wordt tijdens een CoderDojo activiteit. Wij gebruiken dit beeldmateriaal niet op flyers of voor campagnes zonder hiervoor nog eens expliciet toestemming te vragen. Indien je liever wilt dat geen foto’s van je kind gebruikt worden, kan je dat tijdens het registreren aangeven.
We respecteren bovendien ook je data. Meer weten? Bekijk dan zeker even onze privacy verklaring op de website.