Boekvoorstelling Quantumveilig - Steven De Smet
Datum en tijd
Restitutiebeleid
Neem contact op met de organisator om een restitutie aan te vragen.
Eventbrite-kosten zijn niet restitueerbaar.
Uitgeverij LannooCampus en auteur Steven De Smet nodigen je van harte uit voor de boekvoorstelling van Quantumveilig.
Over dit evenement
Quantumveilig - Hoe organiseren we de veiligheid van morgen?
Technologie heeft een grote impact op de samenleving. Er bestaat een arsenaal aan digitale middelen om nieuwe dynamieken tussen mensen mogelijk te maken, te sturen en te monitoren. Dat arsenaal kan gebruikt worden om onze veiligheid te garanderen, maar het kan onze veiligheid op kleine en grote schaal eveneens bedreigen.
Quantumveilig toont helder aan dat als politie zich niet dringend reorganiseert, ze hopeloos achter de feiten aanloopt en onze veiligheid niet kan verzekeren. Bijgestaan door de inzichten van tientallen expert, laat Steven De Smet zien hoe het wél kan.
Over de auteur:
Steven De Smet was hoofdcommissaris bij de Gentse politie met 43 jaar operationele ervaring als o.a. veiligheidsofficier bij massamanifestaties, communicatiemanager en strategisch adviseur bij de provincie Oost-Vlaanderen.
Programma boekvoorstelling:
18.30u: Ontvangst met receptie
19.00u: Verwelkoming
19.05u: Introductie door Mevrouw Annelies Verlinden, Minister van Binnenlandse Zaken, Institutionele Hervormingen en Democratische Vernieuwing
19.25u: Keynote door Peter Hinssen – The Never Normal
20.00u: Ivan De Vadder gaat in gesprek met auteur Steven De Smet over Quantumveilig
20.50u: Receptie
22.30u: Einde
Extra:
Indien u niet aanwezig kan zijn, kan u het boek altijd aankopen via de webshop van LannooCampus.